Замовлення книг і журналів

Шановні друзі!

Так склалося від початку, що редакція «ЄГ» передплату не проводить. А отримувати журнал та іншу нашу наявну друковану продукцію ви можете за попереднім замовленням.

З повним списком наших видань ви можете познайомитися на сторінці «Наші видання». Крім цього ми публікуємо повний каталог наших видань у кожному журналі «ЄГ» на 79 сторінці.

Отже, якщо ви бажаєте замовити журнал «Євангельський голос» чи будь-яку нашу книгу, вам потрібно:

1) зайти на сторінку «Контакти» і обрати зручний для вас спосіб спілкування: Viber, WhatsApp, e-mail, факс, лист поштою, телефон;

2) повідомити назву видання, яке ви хочете отримати (чи отримувати) і кількість примірників.

3) вказати вашу повну поштову адресу з поштовим індексом і актуальний номер телефону, а також ваше прізвище, ім’я та по-батькові.

4) переказати кошти на наш банківський рахунок, або на нашу адресу, чи адресу одного з наших представників, вказаних на сторінці «Контакти».

На нашому сайті, на жаль, немає системи прямих платежів. Але ви можете обирати той спосіб переказу грошей, який вам до вподоби: банківський переказ (в гривнях у межах України), поштовий переказ (тільки по Україні), чеки (лише на наших представників за кордоном) та ін. Якщо у вас виникли труднощі чи додаткові питання щодо переказу грошей, зв’яжіться з нами.

До уваги тих, хто висилає нам пожертви через банк: посилаючи кошти на наш банківський рахунок, ви не зможете вказати усі необхідні нам дані у формі на переказ грошей і, навіть, якби й вказали – банк нам цю інформацію не надає. А тому ОБОВ’ЯЗКОВО повідомте нам будь-яким зручним для вас засобом зв’язку від кого (за кого), коли, на що і яку суму було перераховано.

Про будь-які зміни в порядку оплати наших видань ми обов’язково інформуватимемо вас на цій сторінці, а також у розділі «Новини редакції».